Administrator danych (Kto zarządza danymi i jak się z nim skontaktować?)

„Zagórscy Nieruchomości” Anna Zagórska, adres działalności: ul. Nowosądecka 2b, 30-683 Kraków, nr NIP: 795-227-12-82, kontakt: kontakt@zagorscy.com.pl.

Cel przetwarzania (Do czego są potrzebne moje dane?)

Rozpatrzenie aplikacji rekrutacyjnej kandydata w ramach prowadzonego procesu rekrutacyjnego.

Podstawa prawna przetwarzania danych (Kto lub co zezwala na przetwarzanie danych?)

  • W zakresie danych określonych art. 22[1] § 3 Kodeksu pracy – w oparciu o prawo pracodawcy/zleceniodawcy do żądania danych od osoby ubiegającej się o zatrudnienie lub nawiązanie współpracy,
  • W zakresie danych wykraczających poza art. 22[1] § 3 Kodeksu pracy – na podstawie zgody osoby, której dane dotyczą.

Kategorie odbiorców danych (Kto jeszcze będzie miał dostęp do moich danych?)

Dostawcy systemów i usług IT, a także dostawcy usług doradczych.

Transferowanie danych (Czy dane będą przekazywane poza obszar EOG?)

Na podstawie danych osobowych nie będą podejmowane decyzje w sposób zautomatyzowany, ani nie będą one przekazywane poza Europejski Obszar Gospodarczy lub do organizacji międzynarodowej.

Uprawnienia (Co mogę zrobić?)

Prawo dostępu do przetwarzanych danych, ich sprostowania lub zmiany, wnioskowania o usunięcie, ograniczenie przetwarzania lub przenoszenie danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do podjęcia działań przez Administratora danych.

Kandydat jest uprawniony, w każdym czasie, do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych udostępnionych z jego inicjatywy w dokumentach aplikacyjnych, co pozostaje jednak bez wpływu na wcześniejszą zgodność z prawem przetwarzania danych przez Administratora danych.

Okres przetwarzania danych (Jak długo udostępnione dane będą potrzebne?)

Dane osobowe kandydata zawarte w dokumentach aplikacyjnych (np. formularzu rekrutacyjnym, CV)będą przetwarzane przez okres prowadzonej rekrutacji, a po jej zakończeniu przez okres nie dłuższy niż 3 miesiące dla potrzeb ewentualnego dochodzenia lub obrony przed roszczeniami.

Zagórscy Nieruchomości
Dlaczego my?

Praca w nieruchomościach to dla nas praktycznie całe nasze życie zawodowe. Edukacyjnie począwszy od ukończenia studiów podyplomowych z zakresu gospodarki nieruchomościami i otrzymaniu państwowych licencji pośrednika. Zawodowo natomiast praktykę rozpoczęliśmy od pracy na stanowisku konsultanta ds. nieruchomości, przez kierowników placówek aż do prowadzenia własnych działalności.

Tworząc naszą markę „Zagórscy Nieruchomości” pragniemy postawić na kilka bardzo ważnych dla nas kwestii tzn. profesjonalizm, który zapewni Państwu bezpieczeństwo, politykę pro-klient i zwykłą pomoc w spełnianiu Państwa marzeń jakim jest własne nowe miejsce do życia. Dla niektórych to mieszkanie, dla niektórych dom.