Zagórscy Nieruchomości
Kim jesteśmy?

  • W obsłudze klienta najbardziej zależy nam na zaufaniu. Wzajemnym zaufaniu w relacji Klient – My. Ono tworzy podstawę udanej współpracy.
  • Stawiamy na szczerą rozmowę. Zawsze można do nas przyjść, zapytać, poznać nas. Jacy jesteśmy, jacy są nasi pracownicy – to nic nie kosztuje. Postaramy się zrozumieć Twoje potrzeby.
  • Na co dzień, poza prowadzeniem firmy, uwielbiamy góry, te niskie i te wysokie. Bliskość przyrody pozwala nam odetchnąć od codziennego pośpiechu i zrozumieć, że czasem warto zwolnić tempo.
  • Zapraszamy do nas. Przyjdź, porozmawiaj i zdecyduj czy zostaniesz naszym klientem.

Zagórscy Nieruchomości
Dlaczego my?

Praca w nieruchomościach to dla nas praktycznie całe nasze życie zawodowe. Edukacyjnie począwszy od ukończenia studiów podyplomowych z zakresu gospodarki nieruchomościami i otrzymaniu państwowych licencji pośrednika. Zawodowo natomiast praktykę rozpoczęliśmy od pracy na stanowisku konsultanta ds. nieruchomości, przez kierowników placówek aż do prowadzenia własnych działalności.

Tworząc naszą markę „Zagórscy Nieruchomości” pragniemy postawić na kilka bardzo ważnych dla nas kwestii tzn. profesjonalizm, który zapewni Państwu bezpieczeństwo, politykę pro-klient i zwykłą pomoc w spełnianiu Państwa marzeń jakim jest własne nowe miejsce do życia. Dla niektórych to mieszkanie, dla niektórych dom.